Skip to main content

Rodinné domy na prodej

Prodej rodinný dům 4+kk, Brno (193 m²)

Nabízíme (s výhradním zastoupením) k prodeji dvoupodlažní novostavbu nízkoenergetického rodinného domu s výhledem na dominanty města Brna. Dům se nachází v unikátní klidné a žádané lokalitě městské části Brno-Královo Pole v oblasti Sadová a byl zkolaudován v roce 2019.

V domě jsou použity nadstandardní komponenty a materiály. Je vybaven inteligentním systémem řízení domu LOXONE, klimatizacemi a rekuperací, má podlahové vytápění a je zabezpečen systémem Jablotron. Dům má dřevohliníková okna s trojskly a venkovní hliníkové žaluzie Climax, interiérové dveře v dubové dýze, dřevěnou plovoucí podlahu a ve vstupu a koupelnách je položena luxusní velkoformátová dlažba a obklady, WC v 1. NP je zařízeno luxusní sprchovou toaletou Grohe Sensia Arena s elektronickým ovládáním. V domě se nachází centrální vysavač a zůstane částečně vybaven moderní kuchyňskou linkou. Na zahradě je retenční nádrž na dešťovou vodu a automatická závlaha. Celkově se v domě nachází 3 nezávislé terasy a jeden balkon, terasy jsou obloženy palubkami z exotické dřeviny Bangkirai, ze dvou teras v 2. NP je nádherný výhled na město a jeho nejznámější památky.

Tento rodinný dům nabízí moderní bydlení v blízkosti lesa v prostředí, které je skvělé pro nejen rodinné procházky, běhání i cyklistiku. Zároveň je však v dobré dostupnosti do centra města.

Dům je koncipován jako pohodlné, moderní bydlení, ideální pro rodiny s dětmi. Je nenáročný na spotřebu s inteligentním systémem řízení Loxone. Má středně velkou zahradu s okrasnou i užitkovou částí a vzrostlými stromy. Součástí zahrady je i velká terasa s markýzou, která nabízí dostatečný prostor pro příjemné posezení i grilování s rodinou či přáteli. V horní části zahrady je možno naplánovat výstavbu bazénu.

V blízkosti domu se nachází několik dětských hřišť. V oblasti již je mateřská školka a v příštím roce je schválena výstavba základní a další mateřské školy. Od září t. r. bude v lokalitě otevřen nový supermarket. Místo je dobře dostupné MHD.

Dispozičně je dům řešen jako 4+kk s garáží, zahradou a možností parkování na pozemku. Má 2 koupelny a 2 x WC, technickou místnost, 2 x šatnu s vestavným vybavením, jednu velkou terasu v přízemí, v 2. NP dvě terasy s jedinečným výhledem na centrum a dominanty města a 1 x balkón s výhledem do zahrady.

Celková plocha pozemku – 381 m²
Zastavěná plocha domu – 126 m²

Dispozice

1. NP

  • Obývací pokoj s kuchyní (48 m²), spíž (5 m²), zádveří (6,7 m²), technická místnost (3,7 m²), koupelna a WC (8 m²), schodiště (6 m²), šatna (7,9 m²), garáž (20,4 m²).
  • Venkovní terasa (45 m²) – není započítána v podlahové ploše.
  • Venkovní parkovací stání (20 m²) – není započítáno v podlahové ploše.

2. NP

  • Pokoj (6,7 m²), ložnice (19,2 m²), ložnice (13,6m²), chodba (9,3 m²), šatna (4,4 m²), koupelna (8,2m²), samostatné WC (3,1m²).
  • Terasa 1 (9,5 m²) – výhled na centrum Brna.
  • Terasa 2 (4 m²) – výhled na centrum Brna.

Nemovitost je v krátké době k nastěhování, bez jakýchkoliv omezení.

Celkové náklady na dům (elektrická energie a voda) – 3.700 Kč měsíčně, počítáno dle reálného vyúčtování.

Fotogalerie

Základní údaje

Celková cena
22 800 000 Kč
Stavba
Cihla
Stav objektu
Novostavba
Plocha zastavěná
126 m²
Užitná plocha
193 m²
Plocha pozemku
381 m²
Plocha zahrady
255 m²
Garáž
1
Rok kolaudace
2019
Voda
Dálkový vodovod
Topení
Lokální elektrické, Podlahové
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Telekomunikace
Internet, Kabelové rozvody
Elektřina
230V, 400V
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Komunikace
Betonová, Asfaltová
Energetická náročnost
Třída A – Mimořádně úsporná

Poloha na mapě